Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Váš spolehlivý partner v realitách

NABÍZÍM K PRODEJI

 

volejte 776 658 828

NABÍDNĚTE NAŠIM KLIENTŮM VÁŠ RD, CHALUPU, POZEMEK viz. KONTAKT......

Jak postupujem.

Kontakt s klientem

Prvním krokem k úspěšnému prodeji Vaší nemovitosti je Váš osobní kontakt s námi. Toto si můžete objednat telefonicky, emailem či jiným způsobem viz.KONTAKT. Je žádoucí, abychom si nemovitost důkladně prohlédli a měli od ní veškerou dokumentaci, především dokumentaci dokládající právní vztah Vás jako klienta k nemovitosti.

 

Náběr nemovitosti a smlouva o zprostředkování

Při návštěvě Vaší nemovitosti je vyplněn tzv. náběrový list, což je dotazník, kde se o nemovitosti dozvíme vše potřebné a zároveň jsou vyplněny kontaktní údaje na Vás jako vlastníky. Poté nemovitost nafotíme a domluvíme se s Vámi na termín podpisu zprostředkovatelské smlouvy (obvykle ten stejný den nebo den následující). Naše kancelář uzavírá smlouvy jak výhradní, tak i nevýhradní. Žádného klienta k ničemu nenutíme, pouze mu ukážeme výhody daných smluv. Máte tak právo zvolit si druh smlouvy sami. 

 

Prezentace a inzerce Vaší nemovitosti

Následuje fáze, kdy je Vaše nemovitost nabízena široké veřejnosti. Zajišťujeme pravidelnou inzerci v místním nejčtenějším tisku, dále na realitních a finančních serverech, ve výlohách na nejrušnějších místech a samozřejmě také na našich internetových stránkách. V případě uzavření výhradní smlouvy a po dohodě s klientem umístíme na nemovitost velký transparent s kontaktními informacemi naší realitní kanceláře. Dále při hledání klienta využíváme naší rozsáhlé interní databáze poptávky.

 

Prohlídky se zájemci

Prohlídky uskutečňujeme jen s vážnými zájemci v termínu, který si sami určíte. Je dobré nechat prohlídku na nás, víme nejlépe, jaké informace máme zájemci sdělit. V případě zájmu o koupi je s oběmi smluvními stranami uzavřena smlouva o budoucí smlouvě kupní (smlouva o budoucí smlouvě o převodu členských práv a povinností) popř. smlouva o rezervaci a zájemce složí naší kanceláři tzv. blokační zálohu (popř. vratnou kauci).

 

Smlouvy, dokumenty, formuláře a financování

Naše realitní kancelář zajistí kompletní vypracování všech potřebných smluv, návrhů na vklad, formulářů, dokumentů, daňového přiznání, ověření podpisů a dalších a v případě zájmu klienta podat daňové přiznání, zajistit vypracování znaleckého posudku potřebného k tomuto přiznání a zaplatit za něj daň z převodu nemovitostí. Zároveň jsme schopni pomoci zájemci s financováním nemovitosti.

 

Pomoc při přepisu energií

Rádi Vám pomůžeme při vyplnění formulářů týkajících se změny odběratele zemního plynu či odběratele elektrické energie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist